PERSPEKTYWY
Dewiza

Wtorek, 19 - Listopad 2019r.
menu
News
News

PRÓBNE MATURY ROZPOCZĘTE!

Publikacja: 2019-11-19, godz.: 10:22
Punktualnie o godz. 9.00 uczniowie klasy 4 T rozpoczęli zmagania z próbnymi arkuszami maturalnymi. Na początek język polski, jutro matematyka a potem języki obce oraz geografia. To dobra okazja, aby nasi maturzyści sprawdzili , jaki materiał muszą jeszcze nadrobić, aby spokojnie podejść do majowego egzaminu.
Czytaj całość aktualności »
News

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ

Publikacja: 2019-11-19, godz.: 07:21
15 listopada uczniowie 2 i 3 klasy technikum logistycznego wzięli udział w IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Konkurs organizowany jest przez Uniwersytet Gdański. Poziom I etapu był dość trudny materiał dotyczył głównie transportu i spedycji. W olimpiadzie udział wzięli: Chojecka Agata 3t,Rogala Szymon 3t, Schmidt Karol 3t, Kontny Natalia 2t, Gałka Magdalena 2t, Twardy Emilia 2t. Organizatorem szkolnego etapu olimpiady była p. Agata kowalska-Małek.
Czytaj całość aktualności »
News

POWIATOWA GALA NAUKI I SPORTU

Publikacja: 2019-11-15, godz.: 07:21
Uroczysta Powiatowa Gala Nauki i Sportu. Nasi uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Gratulujemy!!!
Czytaj całość aktualności »
News

WYJAZD STUDYJNY NASZYCH LOGISTYKÓW

Publikacja: 2019-11-14, godz.: 18:29
Uczniowie kształcący się w zawodzie Technik logistyk mieli okazję przekonać się, jak wygląda praca w przedsiębiorstwach branży transportowo-spedycyjno-logistycznej i produkcyjnej. 13 listopada odwiedzili Centrum Logistyczne Paul Schockemoehle Logistics sp. z o.o. w Krapkowicach oraz zakład produkcyjny stocznię DAMEN w Kędzierzynie – Koźlu, gdzie młodzież miała okazję zobaczyć , jak wygląda proces magazynowania i obrotu towarem, jak również, w jaki sposób budowane są statki. Inicjatorem wyjazdu studyjnego był p. Andrzej Cichoń. Celem wyjazdu było zaznajomienie młodzieży z rzeczywistym funkcjonowaniem placówek opisywanych w szkolnych podręcznikach oraz nawiązanie bliższej współpracy z firmami działającymi w pobliżu naszej szkoły.
Czytaj całość aktualności »
News

ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ. SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WOJSKOWEJ KOMENDY UZUPEŁNIEŃ W K-KOŹLU

Publikacja: 2019-11-14, godz.: 13:20
Młodzież Zespołu Szkół uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami WKU w K-Koźlu, którzy przybliżyli uczniom tematykę związaną z nowym rodzajem sił zbrojnych – Wojskiem Obrony Terytorialnej (WOT). Nasi goście poinformowali również uczniów, jakie warunki należy spełnić, aby zostać żołnierzem, jak również zapoznali z bogatą ofertą wojska.. Więcej informacji znajdziecie w specjalnych ulotkach dostępnych w szkolnym sekretariacie.
Czytaj całość aktualności »
News

II FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Publikacja: 2019-11-14, godz.: 12:26
W dniu 12 listopada zespół wokalny, działający od niedawna w naszej szkole, wystąpił w MGOK-u w Głogówku podczas II Festiwalu Pieśni Patriotycznej, wykonując a'cappella piosenkę pt. "Rozkwitały pąki białych róż". Skład zespołu podczas występu : Ewelina Kampa, Milena Surowiec, Dominika Kuźniar 1TP, Nicole Kowalska 1WP, Karolina Kochmaniewicz 1WP. Gratulujemy koleżankom udanego debiutu poza szkołą, a wszystkich chętnych do śpiewania zapraszamy. Kontakt u Eweliny lub u opiekuna zespołu - p. I. Czai.
Czytaj całość aktualności »
News

Zagrożenia związane z e-papierosami – MEN i GIS ostrzegają!

Publikacja: 2019-11-07, godz.: 12:24
Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do szkół, przygotowany wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym, materiał informacyjny dla uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami.
Czytaj całość aktualności »
News

44. OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Publikacja: 2019-11-07, godz.: 11:24
7 listopada odbyła się 44. Olimpiada Języka Angielskiego pod hasłem: Lepsza znajomość języków obcych jednym z głównych warunków zbliżenia między narodami, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Dzień wcześniej odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus. W obu konkursach udział wzięli uczniowie klas 1TP, 1TG, 2T, 3T oraz 4T. Jak co roku, zadania konkursowe odznaczały się bardzo wysokim stopniem trudności, jednak mamy nadzieję, że naszym uczniom uda się zdobyć wystarczającą ilość punktów, aby przejść do kolejnego etapu. Trzymamy kciuki!
Czytaj całość aktualności »
polecamy
button button button button button button button button button button button button button button button button
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 950655