PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 26 - Maj 2018r.
menu

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ!

W sobotę, 28 stycznia b.r. w restauracji Duet odbyła się studniówka Zespołu Szkół w Głogówku. Wzięli w niej udział uczniowie klas 3 Liceum Ogólnokształcącego(wych. mgr Elżbieta Kisielewicz) i 3 Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych(wych. mgr Iwona Stochmiałek), grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście.

Na samym początku dyrektor szkoły Artur Stochmiałek powitał wszystkich zgromadzonych na balu i wygłosił krótkie przemówienie. Otwieram już dziesiąta studniówkę jako dyrektor ? mówił ? A jako nauczyciel jestem już na dwudziestej siódmej - dodał. Następnie udekorował przyszłych maturzystów okolicznościowymi plakietkami. Wychowawczynie obu klas zdmuchnęły symboliczne świeczki na torcie, co ma wróżyć pomyślne zdanie majowych egzaminów dojrzałości. Zaraz po tym rozpoczął się tradycyjny polonez, który najpierw odtańczyli przyszli maturzyści, później uczniowie wraz z nauczycielami. Po części oficjalnej uczestnicy balu zasiedli do kolacji. Następnie goście opanowali parkiet i bawili się do białego rana. Cała impreza przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze.

newsduze/100d.jpg

newsduze/100z.jpg

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2017-02-09, godz.: 12:26
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 785215