PERSPEKTYWY
Dewiza

Sobota, 21 - Lipiec 2018r.
menu

ODWIEDZAMY WROCŁAW

W dniu 22.09.2017 uczniowie klasy II LO udali się na wycieczkę do Wrocławia. Celem podróży była wizyta w największym parku trampolin w Polsce GoJump, który propaguje zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną oraz Centrum Nauki i Wiedzy o wodzie : Hydropolis.

GoJump – przed przystąpieniem do tradycyjnej rozgrzewki, która odbyła się na trampolinach podstawowych, każdy z naszych uczestników parku musiał zaopatrzyć się w antypoślizgowe skarpetki. Zaraz po rozgrzaniu i dostosowaniu mięśni do skocznego wysiłku można było korzystać z parku, z pełnego jego zakresu. Do dyspozycji skoczkowie mieli : zjeżdżalnie balonową, park linowy, trampoliny proste i pochyłe, basen gąbkowy i materacowy, mini boisko do basketu oraz wiele innych.

newsduze/gj1.JPG

newsduze/gj2.JPG

newsduze/gj3.JPG

newsduze/gj4.JPG

Hydropolis – to miejsce, w którym na temat wody i jej trzech stanów skupienia dowiemy się bardzo wielu ciekawych informacji. Centrum jest bogato wyposażone w pomoce informatyczno edukacyjne : kino multimedialne, ekrany dotykowe, edukacyjne stanowiska z aplikacjami multimedialnymi i inne. Wszystko po to, by zrozumieć wartość wody w życiu człowieka jak i w całym otaczającym nas środowisku.

Gdybyś miał w przyszłości wolną chwilkę we Wrocławiu to polecamy Ci odwiedzić to niezwykłe miejsce. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

newsduze/hyd1.JPG

newsduze/hyd2.JPG

newsduze/hyd3.JPG

newsduze/hyd4.JPG

newsduze/hyd5.JPG

newsduze/hyd6.JPG

newsduze/hyd7.JPG

newsduze/hyd8.JPG

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2017-10-07, godz.: 07:40
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 797789