PERSPEKTYWY
Dewiza

Poniedziałek, 20 - Wrzesień 2021r.
menu

WYMIANA MŁODZIEŻY UCZNIOWIE ZS Z WIZYTĄ W FULDZIE

Grupa uczniów z Zespołu Szkół wraz z opiekunem p. K. Strzodą , pełni wrażeń wrócili z kilkudniowego wyjazdu do Niemiec w ramach wymiany młodzieży ze szkołą w Fuldzie. Nasi uczniowie zostali ciepło przyjęci i ugoszczeni przez ich niemieckich rówieśników. Była to świetna okazja, aby podszkolić język niemiecki oraz bliżej poznać kulturę i zwyczaje niemieckie. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają lekcje w niemieckiej szkole, zwiedzili bio-gospodarstwo, gdzie sami mogli tworzyć przeróżne wypieki, a także wybrali się na wycieczkę do Eisenach – miasta Jana Sebastiana Bacha. Dla wszystkich uczestników wymiany było to niezapomniane doświadczenie i przeżycie oraz okazja do zawiązania nowych znajomości a nawet przyjaźni. Uczniowie z Niemiec przyjadą do Głogówka z rewizytą już we wrześniu !

Autor tekstu: ZS Głogówek

Publikacja aktualności: 2019-04-24, godz.: 08:24
Powrót do przeglądania aktualności

Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301 , kom: 500-212-954
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 1314254