PERSPEKTYWY
Dewiza

Piątek, 14 - Grudzień 2018r.
menu

Najnowsze informacje z naszej szkoły

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  9  , (...)  16  , (...)  21  , (...)  28  ,  29   | następna strona »
News

SPOTKANIE WOLONTARIUSZY Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z POTRZEBUJĄCYMI

Publikacja: 2018-12-13, godz.: 08:27
Piękną tradycją jest dzielenie się prezentami 6 grudnia. Jest to okazja aby sprawić komuś radość. Już od 18 lat uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku przygotowują paczki dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Głogówku.
Czytaj całość aktualności »
News

MIKOŁAJKI W ZESPOLE SZKÓŁ

Publikacja: 2018-12-13, godz.: 04:30
Tradycyjnie, jak co roku, w dniu 06 grudnia 2018 odbyły się na strzelnicy szkolnej Zespołu Szkół w Głogówku kolejne Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowały w konkurencji karabin pneumatyczny strzelany na dystansie 10 metrów do tarczy T04 w kategoriach szkoły podstawowe do klasy 6, szkoły podstawowe klasy 7-8, szkoły gimnazjalne klasa 3 oraz szkoły ponadgimnazjalne. W zawodach wzięło udział 74 zawodniczek i zawodników z głogóweckich szkół podstawowych, z Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej w Biedrzychowicach. Oczywiście najwięcej uczestników było z Zespołu Szkół.
Czytaj całość aktualności »
News

PIESZA WYCIECZKA ZAWODOWA LOGISTYKÓW

Publikacja: 2018-12-11, godz.: 09:19
Nasi logistycy dnia 4 grudnia odwiedzili przedsiębiorstwo Transport Towarowy Krzysztof Cichoń Sp. z o.o w Głogówku.Uczniowie zostali oprowadzeni po firmie, poznając w miłej atmosferze każdy z działów funkcjonowania przedsiębiorstwa transportowo - spedycyjnego. Następnie zostały przeprowadzone zajęcia praktyczne. Uczniowie na przyczepie układali palety tak, aby zmieściło ich się jak najwięcej , następnie mocowali ładunek tak, aby się nie przemieścił podczas transportu oraz próbowali podnieść dach przyczepy.
Czytaj całość aktualności »
News

KONKURS WIEDZY O HIV I AIDS

Publikacja: 2018-12-07, godz.: 18:29
W związku z obchodzonym 1 grudnia Światowym Dniem Walki z Aids, uczennice klasy 3 LO Zespołu Szkół w Głogówku wzięły udział w powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV i AIDS zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Prudniku, pod patronatem Starosty Prudnickiego. Nasze reprezentantki zmierzyły się z zadaniami wykraczającymi poza materiał szkolny, dotyczący głównie budowy wirusa, dróg zakażenia czy występowania zachorowań w innych krajach. Jedna z naszych licealistek - Aleksandra Spiller, zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!
Czytaj całość aktualności »
News

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU NA POWIATOWYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM

Publikacja: 2018-12-07, godz.: 15:41
Uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku brali udział w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym, które odbyły się dn. 07.12. w Prudniku w Hali OSiR.
Czytaj całość aktualności »
News

NAJWYŻSZE WYRÓŻNIENIA – STYPENDYŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ

Publikacja: 2018-12-07, godz.: 13:33
Stypendia Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018.
Czytaj całość aktualności »
News

WYJAZD STUDYJNY NASZYCH LOGISTYKÓW

Publikacja: 2018-12-06, godz.: 08:17
Uczniowie klas o profilu logistycznym Zespołu Szkół w Głogówku dnia 26 listopada, w ramach realizacji konkursów tematycznych z zakresu rynku pracy, odwiedziły lidera rynku opakowań B+K Polska w Walcach – zakład i hale produkcyjne jednego z czterech światowych koncernów zajmujących się produkcją opakowań giętkich oraz folii technicznych z tworzywa sztucznego.
Czytaj całość aktualności »

NOWE WYDANIE ZS MAGAZINE

Publikacja: 2018-12-06, godz.: 06:26
Drodzy Czytelnicy oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie naszej szkolnej gazety ZS MAGAZINE. W naszej szkole, jak i redakcji, dużo się działo. Przede wszystkim nieco zmodyfikowaliśmy nasz magazyn , szatą graficzną zajmują się nasi koledzy z klasy 2 Technikum: Łukasz Lazar i Radomir Stefański a do naszego grona dołączyli nowi uczniowie klas pierwszych. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów, m.in. wywiad z podróżnikami z grupy wyprawowej „Horyzont” oraz rozmowę z naszą koleżanką Julią, która brała udział w programie Top Model. Jak zawsze, w naszej szkole organizowane były liczne ciekawe przedsięwzięcia, o których również piszemy. Będzie trochę o sporcie, konkursach, wyjazdach i wizycie w Telewizji TVN w Krakowie. Powstała nowa rubryka „Moje Pasje”, gdzie nasi redaktorzy piszą …. o czym? Musicie sami to sprawdzić, gorąco zachęcam do czytania.
Czytaj całość aktualności »
News

ZS MAGAZINE I SZKOLNA TV ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU Z WIZYTĄ W TELEWIZJI TVN W KRAKOWIE

Publikacja: 2018-11-26, godz.: 15:22
Jak wyglądają plany znanych seriali „Szkoła” oraz „Szpital”? W jaki sposób powstają efekty specjalne? Czy łatwo jest nagrać program „na żywo”, jak produkuje się talk show? - na te i inne pytania uzyskaliśmy odpowiedź podczas pobytu w krakowskiej siedzibie telewizji TVN w dniu 21 listopada 2018r.
Czytaj całość aktualności »
News

‘MIASTA DEMOKRATYCZNE ‘ w Zespole Szkół w Głogówku

Publikacja: 2018-11-15, godz.: 20:48
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu organizuje dla młodzieży z województwa śląskiego i opolskiego warsztaty pt.: „Miasta demokratyczne”. Również i młodzież Zespołu Szkół bierze dziś udział w tych ciekawych warsztatach. Warsztaty odbywają się na terenie naszej szkoły.
Czytaj całość aktualności »
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  9  , (...)  16  , (...)  21  , (...)  28  ,  29   | następna strona »
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 838642