PERSPEKTYWY
Dewiza

Czwartek, 21 - Luty 2019r.
menu

Najnowsze informacje z naszej szkoły

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  9  , (...)  17  , (...)  22  , (...)  30  ,  31   | następna strona »
News

BAL STUDNIÓWKOWY 2019

Publikacja: 2019-02-19, godz.: 12:19
Jak co roku, tegoroczni maturzyści – uczniowie klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego, spotkali się, by kontynuować szkolną tradycję Balu Studniówkowego.Uczniów, wraz z zaproszonymi gośćmi, Grono Pedagogiczne oraz rodziców ugościła restauracja Salve.
Czytaj całość aktualności »
News

Oferta współpracy

Publikacja: 2019-02-15, godz.: 12:33
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz informacjami zawartymi na stronie www firmy Multiserwis w Krapkowicach. http://www.multiserwis.com.pl/pl/index.php
Czytaj całość aktualności »
News

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRACY

Publikacja: 2019-02-04, godz.: 06:24
Praca na stanowisku "Główny Księgowy" w Zespole Szkół w Głogówku. Więcej informacji w ogłoszeniu. OGŁOSZENIE
Czytaj całość aktualności »
News

POWIATOWE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Publikacja: 2019-01-25, godz.: 09:24
Zespół Szkół w Głogówku był w tym roku głównym organizatorem Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Chłopców szkół ponadgimnazjalnych powiatu prudnickiego. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Kapnik, Paweł Kawka, Grzegorz Kozak, Dawid Larysz, Łukasz Lazar, Kacper Przybylski, Kamil Sacher, Mateusz Schirmeisen, Alexander Sroka, Michał Szymański, Kamil Winkler (opiekun: p. Jarema Dziedzic).
Czytaj całość aktualności »
News

HAZARD ? NIE, DZIĘKUJĘ. KAMPANIA KAS

Publikacja: 2019-01-25, godz.: 08:20
Czym jest hazard ? Gdzie można się z nim spotkać ? Jakie zagrożenia niesie za sobą hazard ? Na te i inne pytania młodzież Zespołu Szkół otrzymała odpowiedź podczas spotkania z przedstawicielami Krajowej Administracji Skarbowej na temat odpowiedzialności prawnej oraz problematyki uzależnienia od hazardu . Spotkanie odbyło się dnia 24.01. w ramach kampanii KAS „Hazard? Nie dziękuję ”. Ciekawy wykład przybliżył problematykę hazardu oraz uzmysłowił, iż hazard to nie tylko problemy finansowe, lecz również problemy rodzinne i psychiczne a uzależnienie od hazardu jest porównywalne do najcięższych uzależnień. Więc zanim wejdziesz do salonu gier lub skusi cię gra o pieniądze, zastanów się, czy warto ? Możesz stracić nie tylko swój ostatni grosz…
Czytaj całość aktualności »

KOLEJNY NUMER ZS MAGAZINE JUŻ DOSTĘPNY!

Publikacja: 2019-01-22, godz.: 12:23
Witam Was drodzy Czytelnicy. Kolejny, styczniowy numer naszego magazynu jest już dostępny! Przez ostanie tygodnie w naszej szkole nie wiało nudą. Tegoroczni maturzyści zmierzyli się z maturą próbną a nasi logistycy mieli okazję z bliska przyjrzeć się pracy w dużych firmach. Odbyły się również ciekawe spotkania z przedstawicielami policji, jak i z dietetykiem. Tradycyjnie przekazujemy newsy sportowe oraz bieżące wydarzenia z życia szkoły. Podsumujemy filmowo i literacko rok 2018 i poznamy kolejne pasje naszych kolegów i koleżanek. Polecam również gorąco wywiad z naszym nowym włodarzem miasta – panem Piotrem Bujakiem. Życzę wszystkim przyjemnej lektury.
Czytaj całość aktualności »
News

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NA POWIATOWYM TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM

Publikacja: 2019-01-18, godz.: 12:35
Uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku brali udział w Powiatowym Turnieju w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych „Licealiada 2019”, które odbyły się 17.01 w hali sportowej OSIR w Prudniku. Szkołę reprezentowała ekipa dziewcząt w składzie: Vanessa Boese, Katrina Gaida, Natalia Kontny, Oliwia Sztajn, jak i drużyna męska, w skład której weszli: Tomasz Gola, Paweł Reschka i Paweł Sacher (opiekun drużyny: p. Sławomir Bogocz). Nasi zawodnicy z zaangażowaniem walczyli z konkurentami z innych szkół i po kilku godzinach rywalizacji, trójka naszych sportowców wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. A są to: Oliwia Sztajn – IV miejsce, Katrina Gaida – VI miejsce i PawełSacher – IV miejsce. Gratulujemy awansu !
Czytaj całość aktualności »
News

ZS MAGAZINE I SZKOLNA TV Z WIZYTĄ U BURMISTRZA GŁOGÓWKA

Publikacja: 2019-01-12, godz.: 11:32
Nasi reporterzy z ZS Magazine oraz Szkolnej TV dnia 11.01 wybrali się z wizytą do Burmistrza Głogówka – p. Piotra Bujaka i przeprowadzili z naszym włodarzem miasta interesujący wywiad. Młodzi redaktorzy zostali ciepło przyjęci przez pana Burmistrza.
Czytaj całość aktualności »
News

LOGISTYCY ZESPOŁU SZKÓŁ W GŁOGÓWKU W FABRYCE FIATA

Publikacja: 2019-01-11, godz.: 13:30
Uczniowie Technikum Zespołu Szkół w Głogówku 8 stycznia mieli okazję przekonać się, jak wygląda praca na linii produkcyjnej samochodów w zakładach Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach. Organizatorem oraz pomysłodawcą wyjazdu studyjnego do największego zakładu produkcyjnego w kraju był p. Andrzej Cichoń – nauczyciel przedmiotów zawodowych.
Czytaj całość aktualności »
News

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W „POWIATOWYM KLUBIE OŚMIU"

Publikacja: 2019-01-04, godz.: 20:41
Dnia 18 grudnia 2018r. wolontariusze „Powiatowego Klubu Ośmiu” przy ZSR w Prudniku, już po raz piąty zorganizowali na prudnickim rynku tradycyjną „Wigilię Polską” dla mieszkańców.
Czytaj całość aktualności »
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  9  , (...)  17  , (...)  22  , (...)  30  ,  31   | następna strona »
Do góry
Szkoła
Cele

- Kierować procesem rozwoju osobowości i dojrzewania ucznia by osiągnąć pożądane postawy moralne, rodzinne i obywatelskie.

- Wyposażyć ucznia w kompetencje umożliwiające mu samorealizację oraz zaspokojenie jego aspiracji życiowych i zawodowych.

Dane

Zespół Szkół w Głogówku
ul. Powstańców 34
48-250 Głogówek
Tel/Fax: 77-4373-301
e-mail:
sekretariat@zsglogowek.pl
admin@zsglogowek.pl
Sekretariat czynny w godz. 07.00-15.00
od poniedziałku do piątku.

Webinspiracje Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie serwisu agencja interaktywna WebInspiracje - Stanisław Stadnicki.
Licznik odwiedzin: 859265